חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיפים למטיילים

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בסיישל ללא עלות השאירו פרטים👇

היום חוזרים, קחו לבינתיים כמה טיפים:

* קורונה – הם מקפידים בטירוף, ברמה מעוררת הערצה! (יש להם ממש מעט מקרים והם עדיין לא מזלזלים) במקומות פתוחים לא חייבים מסיכה אבל בכל מקום סגור גם מודדים לכם חום וגם מבקשים שתשימו אלכוג׳ל. מסיכות חובה. לשדה התעופה אתם לא תכנסו אם לא תשימו אלכוג׳ל שיש בכניסה.
* מזג אוויר- תמיד חם פה, כמו תל אביב בקיץ. לתל אביב אפילו יש ימים הרבה יותר חמים. יש פה רוח נעימה מהים. מזג אויר מושלם בקיצור.
בכל הימים שאנחנו פה בתחזית כתוב מעונן, אבל לא באמת ניתן לדעת. היה יום אחד שירד בו הרבה גשם אבל עדיין חם, והגשם לא אמור למנוע להנות…
גם כשמעונן אפשר להשתזף. ולהשרף. לכן – כדאי למרוח קרם הגנה תמיד, גם כשנראה שאין הרבה שמש.
* המקומיים מאד נחמדים ואדיבים ודוברי אנגלית. הם ספגו מכה מאד חזקה בקורונה, ומאד שמחים שמגיעים תיירים עכשיו. אין אחד שלא ירצה לתת שירות. מוניות ורכב אפשר להזמין ישר מהמלון! הכל פה נורא פשוט ונוח.
* כמה שיש פה הרבה ישראלים, לא ממש מרגישים. יש רעש של הגלים מהים, כולם במוד רגוע (לפחות מה שאנחנו ראינו), ואין פה כמעט תיירים אחרים חוץ מישראלים – סיפרו לנו שאנחנו בערך המדינה היחידה שיכולה להכנס לסיישל בלי בידוד במלון. בדרך כלל יש פה המון תיירים, בעיקר מאירופה-גרמניה ואנגליה ומאיחוד האמירויות ואולי בגלל זה מרגיש לנו מאד שקט.
* לדעתי אם יש אפשרות – כדאי לקחת רק ארוחת בוקר. בבתי מלון גדולים האוכל לא משהו.
* יתושים – בחופים כמעט ולא הרגשנו, אבל ככל שמתקרבים למקומות שיש בהם הרבה צמחיה- יש יותר. בתוך הג׳ונגל יש המון יתושים.
* נהג פרטי – תקחו רק לכמה שעות ולא ליום שלם. ואפשר גם לוותר. נהננו הכי הרבה בחוות התבלינים – מקום מדהים !!! עם נהג זה נוח, שלנו ממש הסביר על כל פרי וגם קטף לנו כמה 🙈. יש שם המון יתושים!!
* לקחנו רכב וטיילנו בחופים – צפון ודרום האי משעממים. הכי מעניין זה במזרח ובמערב. לסובב את כל האי לוקח בערך שעתיים ברכב.
* מעבורת ללה דיג – הזמנו מראש (לפני שטסנו) דרך cat cocos – שימו לב שעם האישור במייל צריך לגשת למשרד (במקום, יכוונו אתכם) ושם הם מוציאים לכם כרטיסים. הם כבר מוכנים עם ההזמנות, לא תצטרכו לחכות.
בדרך כלל אני סובלת בשיט, בהלוך היה לי קצת קשה, פשוט לא זזתי מהמקום. אוכל – עוזר מאד! בחזור היה סבבה לגמרי. מוזר, אני חושבת שהספינה עצמה היתה שונה.
* לה דיג מהממת ביופיה לא לפספס, כשמגיעים צריך לקחת מונית לשמורת הטבע שממנה יוצאים גם הקיאקים השקופים ויש שם גם את החוף הנדיר המפורסם. אפשר גם ללכת – זה מרחק הליכה של חצי שעה.
אנחנו לא עשינו קיאקים בסוף, החלטנו רק להנות מהחוף.
* פשוט לזרום… לחיות את הרגע ולהנות
* שמרו על הסביבה שלכם ותקחו את הזבל איתכם

אהבת? דרג!

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בסיישל ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בסיישל מתחילה כאן

error: התוכן מוגן !!