Search
Close this search box.

איי סיישל בחודש אפריל עם 3 ילדים

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בסיישל ללא עלות השאירו פרטים👇

רוצים לטוס אל איי סיישל בחודש אפריל ל10 ימים לחופשה משפחתית עם 3 ילדים? להלן טיפים והמלצות למטייל הישראלי!
זוג+3(תאומות 15,ילדה 6)
חזרנו השבוע מטיול 10 ימים,הרכבנו עצמאית ,רוב הפוסטים פה זוגות ירח דבש,שאבתי מהם פרטים רלוונטים ,העלתי את הפוסט מחוויה אישית שלי! לא תצליחו בחיים לקבל תשובה חותכת לגבי עונה יבשה ,אין עונה יבשה!!!!אין חודשים יבשים!!!הטבע מאזן את עצמו,שבוע שהיה שרב רותח אחריו יגיע גשם זלעפות..ברמת מעיליי ניילון צהובים ומגפיי גומי.
*טיסות חוץ ופנים הוזמנו דרך סקייסקאנר חודש וקצת מראש מחיר זול,טיסה בנלאומית דרך אתיופיה קונקשיין קצר.
ישנו בשלושת האיים חובה חובה חובה בראבק!!!!! לישון מ׳ס ימים בכל אי!!!!יש מלא מלא מה לראות מעבר לחופים הפופולריים .לא תספיקו בטיול יומי לראות רבע ממה שכל אי מציע, הטיולים היומיים ממאהה נותנים ״ דוגמית״ מכל אי,תרגמתי וקראתי המון חוות דעת מגולשים חו׳ל ,וסגרתי מראש טיולי יום,ונהגים בכל אי.מחירים יותר זולים מהארץ! ברור שמי שתקוע בריזורט יוקרתי ישלם 30 ₪ על בקבוק מים.
פרלין:
טיסה קצרה ממאהה לפרלין צ׳ק אין 25 דקות לפני מספיק ביותר.אפשרי לבקש להקדים את הטיסה על בסיס מקום פנוי,סגרנו 3 לילות במלון la doc ,סגרנו ישירות מול המלון סוויטה ענקית מפנקת. למחרת יצאנו לטיול יום שסגרנו מראש בווטסאפ עם מדריך שאסף אותנו, אי הצבים,סנט פייר, קוזין ,חובה!!!!!! מחירים וציפיות מסוכמים, בת 6 חינם.
*חוף ״האנס לזיו״ המדובר בפרלין אכזבה😞 לא הבנתי מה ההתלהבות!!! בכניסה ארבעה צבים מסכנים כלואים עם קצת חסה,סתמי, עלים יבשים,דומה להדרין בקופנגן, באתי עם ציפיות על 100, ועפנו משם..מקומיים ומדריכים שפיטפטנו איתם הכי הבינו את הצעקה שלי "המלך ערום!אבל יופי בעיני המתבונן,לעומתו לא רחוק…נימצא חוף אנס ג'ורג'ט חוף מטריףףףף חושים חול קמח צמחייה סלעים מצויירים חוף גלויה המים גווני טורקיז צלולים חלקת אלוהים קטנה בכל פוזיציה תמונה תצא נדירה,בגלל שמגבילים יומית כניסת תיירים החוף נשאר נדיר!!!צריך להירשם מראש בכדי להיכנס לחוף שמוגבל 15-20 אנשים ביום!!!!ביקשתי מהמדריך שסגרנו לאי הצבים שיוריד אותנו מהסירה ישירות בחוף האלוהי הזה.
*לה דיג- מעבורת מהירה הזמנו מהארץ ,ישנו 4 לילות במקום קסום וירוק ונקי+ ארוחת בוקר, המארחים דואגים להכל בת 6 חינם.אפריל העונה המבוקשת והאידיאלית ספגנו גשם עזזזזז 3 ימים רצופים..,אין לדעת בכל רגע נתון את השמיים,שבוע לפני היה שרבי ,לכן טיול יומי שיוצא וחוזר ממאהה לשני האיים זה ריזיקה!!!מה גם …אפקט העדר בגלל זמן קצוב להספיק מעבורת אחרונה נוהרים רק לחופים המוכרים ומפספסים את היופי המטריףףףף והסודי שנמצא סמוך,שבעצם המקומיים שומרים עליו,סגרנו מראש קייקים שקופים בת 6 חינם,טיול האנס מרון עם מדריך,הילדות מחיר מוזל,טיול יום איים פליסיטי קוקו וסיסטר חובה לא לפספס!!!שוב בת 6 חינם, כל הטיולי יום המדריכים הביאו משקפות ושנורקלים,רוב האי לה דיג זה עליות ירידות כביש צר מאוד קשה לרכוב על אופניים שיורד גשם וגם מסוכן, שלוליות בורות,מוניות,ורכבים טסים שם נוסעים חופשי באי,כולם ״מגדירים״ את לה דיג כאי קטן, הכל ברגל הכל נגיש הכל קרוב ״ אי האופניים״ ..אז לא!!!!!!ולא!!!!! חשוך לגמרי בערב ורחוק!!!!,החוף המדובר האנס סורס דרגנט מפוצץץץץ אצות במים וביבשה, אבל לדעתי חוף גראנד האנס הרבה הרבה יותר יפה! פה הבנו שכאילו מרכזים את כל התיירות בחופים המוכרים שהפכו לשמורה חלקם כניסה בתשלום,בעוד החופים ליד נשארים בתוליים מטריפיםםם נקיים ואנונימיים,מרגיש לי מתוכנן!!!וותרו על המוכר!תוזיזו את הראש הצידה!!!יש באי כמה מקומות אוכל בייתי מגוון טעים לקחת/לשבת מחירים זולים מאודדד,לא בריא למתבגרות להיתקע על פיצות.
*מאהה 3 לילות במלון קורל סטרנד,החוף שלו בובילון סתמי ביותר ואנמי,המלון נקי ,ישן מאוד,מזכיר מגורי סטודנטים,מלא משפחות עם מלא ילדים רצים עם ארטיקים,מרגיש מלון שסוגר דילים להשתלמויות וועדי עובדים, כל החזית סורגים,הצוות עייף,אוכל טוב,כדאי מאוד להתאמץ לסבוי הסמוך.
לא שכרנו רכב באיים ולא אופניים סגרנו הכל כולל נהגי איסוף מראש במחירים טובים.
העלות של כל הטיול בערך למשפחה:
טיסה- 790$ אדם
מלונות/לינה סביב- 1500$-2000$
כולם רק ארוחת בוקר
טיולי יום – 50$ אדם ( יש כמה טיולים)
קייקים/אטרקציות-50$ אדם
נסיעות מוניות -40$-50$ כיוון…(יש דיי הרבה נסיעות מרגע הנחיתה)
טיסת פנים-1000$ כולם הלוך חזור
מעבורת- 170$ כולם הלוך חזור
טיול חופים מאהה- 150$ + טיפ+ שתיה ואוכל+שטויות
אוכל /שתייה /מסעדות/ סים/טיפים ועוד- לא התחשבנתי
אהבת? דרג!

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בסיישל ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בסיישל מתחילה כאן

error: התוכן מוגן !!