חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מהם המלונות הכי פופולאריים על ידי ישראלים באיי סיישל?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בסיישל ללא עלות השאירו פרטים👇

איפה אפשר לנפוש באוירה ישראלית, גם בסיישל?

עם כמה שאנחנו מדינה קטנה בגלובוס, לא סתם אומרים שהישראלים נמצאים בכל העולם.
ובכן – סיישל הוא בהחלט יעד שמוכיח זאת.
בנוכחות מרשימה של מספר לא קטן של סוכני נסיעות המתמחים בסיישל או מלונות ונהגים שמובילים בדירוג הישראלים וההמלצות בBOOKING, אפשר להבטיח שיהיה לכם עם מי לסעוד, להנות, לצאת לטיולים ושגם הילדים ידברו עברית במהלך החופשה.

יתרון נוסף הוא שקל לנו לסמוך אחד על השני, מכיוון שהסטנדרטים וציפיות החופשה שלנו דומים.

אז אם אתם טסים לחו”ל ורוצים להיות סביב ישראלים, רכזנו לכם טיפים ומלונות מרכזיים כיצד לעשות זאת (למרות שגם ככה זה לא באמת קשה).

קודם כל – קבוצות ישראלים בפייסבוק ובואטסאפ, לדוגמת סיישל הקבוצה הסודית. בקבוצות האלה מתפרסמות המלצות, שאלות, טיולים והתייעצויות על בסיס יומי, וכך אפשר להתבסס על חוות דעת ישראלית בשיטת חבר מביא חבר.
כך לדוגמא מומלץ לעתים קרובות נהג המונית המקומי רנדולף, שכבר מכיר את המנטליות שלנו, ידוע ומפורסם בקרבנו (הטלפון של רנדולף למעוניינים: +2482776122), או למשל סוכני הנסיעות שמפרסמים טיולים וסיורים רלוונטיים לאותו השבוע לפי מספר מוזמן של משפחות. 

דבר נוסף, מלונות

במאהה, המלונות Savoy, Story, Kempinski, Constance Ephila אהובים במיוחד בקרבנו. סביר להניח שבעיקר ב-High Season (חגים וחופשים שלנו) המלון יכיל תפוסה של 20%-70% ישראלים. מספר לא ייאמן של ישראלים יחסית ליעד לא מאוד קרוב, 

גם מלון Club Med שבאי סנט אן פופולרי בקרב הישראלים, ובחגים מגיע ל50% תפוסת המלון (250 ישראלים) עם עובדים ישראלים במהלך כל השנה. 

בלה דיג, המלון Le Domaine de L’Organeraie Resort & Spa הוא המוכר ביותר, בעיקר כי יש היצע מוגבל באי ומלון ה-4 כוכבים מציע איכות טובה.

תזמון החופשה

חופש גדול, חגי תשרי או שבוע מהעבודה במהלך השנה, לכל אלה יש השלכה קריטית על סביבת החופשה שלכם ומי שיגיעו אתכם.
אמנם שהחגים המרכזיים שלנו הם לרוב ביולי-אוגוסט, פורים ופסח, חגי תשרי וחנוכה, מומלץ גם להסתכל ולשקול מתי כדאי להגיע לפי עונות השנה, כי למרות שסיישל הוא יעד טרופי יש חודשים עם סיכויים גבוהים יותר לגשם, ובדרך כלל דווקא בקיץ שלנו.

5/5 - (2 votes)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בסיישל ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בסיישל מתחילה כאן

error: התוכן מוגן !!