Search
Close this search box.

הקיאקים השקופים בלה דיג

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בסיישל ללא עלות השאירו פרטים👇

סיור / טיול קיאק שקוף באי לה דיג באיי סיישל. האטרקציה הכי מטורפת בסיישל זה הקיאקים השקופים! אל תחמיצו פרטים על חוויית קיאקים שקופים במים צלולים!

בסיישל האטרקציות סובבות טבע וחוף, אחת האטרקציות המהנות והמפורסמות שניתן לבצע היא קריסטל קייאק
(Crystal Water Kayaks) הממוקמת באי לה דיג.


שני המפעילים המפורסמים של קריסטל קייאק, ליאו ואניס, מספקים חוויה שאורכה כ- 3 שעות בהם ניתן ליהנות מהחוף והאווירה וסיור מהנה ומבדר. בהתאם לשם האטרקציה, המבקרים זוכים ליהנות מקייקים שקופים שאיתם ניתן לראות את קרקעית הים, לצלם וכן לבצע תחרויות ומשחקים. על אף שבשפל קשה לראות דגים וחלק גדול מהאלמוגים נפגע, החוף עם סלעי הגרינט יספק במרבית המקרים את התמורה. מלבד תמונות מעניינות מאוד, המטרה של הקיאקים השקופים היא להיחשף לחיים מטה, חלק מהנופשים נתקלו באלמוגים, צבים, תמנונים ודגים מסוגים שונים.

מרבית המבקרים דיווחו על חוויה נהדרת, מדריכים מרתקים שיודעים להעביר סיור ולספר סיפור על האזור, שיט בקיק שקוף לאורך חוף עוצר נשימה הוא חוויה של פעם בחיים. במהלך הסיור עוברים על פני מספר חופים וגם לומדים כיצד לפתוח קוקוסים.
חלק מהמבקרים העדיפו לצאת עם הצוות לסיור שנורקל ולאחר מכן לבצע את הטיול קיאקים בצהריים כדי להיחשף לחוויה נוספת של שקיעה באי טרופי אקזוטי.

מחיר לאדם: העלות המעודכנת של החוויה הייחודית היא 35 יורו, אך ייתכן שבעקבות הסגר הארוך הדבר יוביל לעליית מחירים בקרב חלק מהאטרקציות באזור.
שעות פתיחה:  9:00-17:00, ימי א' עד ש'.

הקיאקים השקופים יש רק בלה דיג, אם לא הוזמן מראש לא בטוח שיש מקום – ממש רצוי לשריין מראש .

35 יורו לבן אדם

זה הבחור מהקייאקים השקופים בלה דיג (יש רק בלה דיג) אפשר להזמין בווצאפ הוא זמין בדרך כלל בשעות הבוקר והצהריים

הטלפון של מי שמוציא את הסיורים של הקיאק השקוף:

⁦+248 2 747 457⁩ – אנס המדריך

על הדרך אנס המדריך ביקש להגיד שהוא לא מסנן אף אחד הוא פשוט מפוצץ בטלפונים וגם בוואטאפ ואם הוא לא עונה באותו יום לשלוח לו שוב בשעות הבוקר-צהריים בלבד!

קיאקים שקופים לה דיג
קיאקים שקופים לה דיג

הסיור למעשה כולל 3 שעות שכוללות שיט בקיאקים שקופים ברצועת החוף הכי יפה בסיישל (Anse Source d'Argent), ירידה לחוף רובינזון קרוזו, פיצוח קוקוסים והליכה קצרה לנקודת תצפית מושלמת.

אי אפשר לדעת אם יירד גשם או לא וכל עוד המזג אוויר לא יהיה סוער יהיה בסדר

רק כמה דברים שיש לציין:

* הסיורים עם קיאק הם תובעניים פיזית שכן קיאקים הם ספורט שדורש אנרגיה רבה. אך יחד עם זאת אפשר להיקשר לסירת מנוע למינימום מאמץ פיזי.

* לא מקבלים החזר בגין מחלת ים מכיוון שהסיור אינו מומלץ לאנשים שחשים רע בים.

*לא מומלץ לנשים בהריון או לאנשים הסובלים מבעיות גב.

* הסיור הוא סיור חינוכי עם הרבה הסברים. לא מומלץ לאנשים שרק רוצים לבוא לצלם בקיאקים. אבל כמובן שאפשר להתעלם מההדרכות וההסברים ופשוט להתנתק וליהנות מהנוף ומהחוויה של הים בקיאק שקוף מושלם.

* אם העניין הוא יותר בצילום תמונות וצילומי אינסטגרם אנו ממליצים להשכיר את הקיאק במאהה ולא להגיע עד לה דיג בשביל זה, ושם תוכלו לקחת לצילומים (אבל הוא לא יהיה שקוף) ולהשתמש בו להנאתם האישית.

* לא כולם יודעים את זה אך אנס המדריך מודע לעובדה ש"לא כולם בכושר" ולכן בתקופה האחרונה הוא מציע למי שרוצה לעשות את הטיול ללא מאמץ פיזי גדול אפשרות להיקשר לסירת מנוע שמשיטה את הקיאק ללא חתירה אישית, ממש ללא קושי אלא רק ליהנות מהשייט והחוויה של הקיאק השקוף. אפשר גם תוך כדי הטיול להחליט שהתעייפתם ולהיקשר לסירה..
למשל אחרי 20 דקות של חתירה במידה והתעייפתם מסמנים למדריך והוא קושר אתכם לסירה.

*הרבה אנשים חושבים שהם יראו הרבה דגים מתחת לקיאק אך זה לא כך. יש מעט מאוד דגים באיזור ובעיקר יש חול ומים שקופים.

5/5 - (2 votes)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בסיישל ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בסיישל מתחילה כאן

error: התוכן מוגן !!