מלון קלאב מד סיישל

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בסיישל ללא עלות השאירו פרטים👇

אם יש גן עדן עלי אדמות, הוא ממוקם באי סנט אן, בקלאב מד.

המלון נמצא על אי בודד במרחק של 10 דקות הפלגה משדה התעופה של סיישל הנמצא באי מאהה. 10 דקות בסירה ממאה, שעה 30 וחצי מלה דיג ופרסלין. קלאב מד עם חופים ומרחבים אין סופיים. החדרים פרוסים על שטח עצום וההתנידות היא בעיקר ע”י קלנועית. מומלץ ביותר! החדרים יפים, גם הפחות יקרים. המועדון ממוקם על אי משלו, הכל חדש לגמרי, האוכל מדהים ויש לו מגוון טוב.

מלון אקולוגי? יחס חסר תקדים לסביבה, אין כלי פלסטיק. יש פעילויות טרקים בג’ונגל בחינם. הם מספרים הרבה על הטבע הן למבוגרים והן לילדים.

אי גן עדן עם אוקיינוס ​​עדין ואקלים נעים. המלון נפלא! הכל מאורגן ברמה הגבוהה ביותר.

אתר נופש מדהים ביופיו, במקום כה יפה עם צמחייה ובעלי חיים כה עשירים.

למבוגרים, המקום מקסים. הצוות מקפיד מאוד… גם אם לפעמים קצת איטי או שוכח בקשות. להגנתם, המקום נפתח לפני מספר חודשים והצוות כנראה עדיין בתהליך הרצה

יתרונות: הכל כלול, מגוון ואיכות המזון והמשקאות, פעילויות הבידור והספורט, החי החי והאקזוטי (צבים הם אהבה), לא רחוק משדה התעופה, ציוד חדרים מצוין. כבוד מיוחד ליוזמות אקולוגיות באתר הנופש.
חסרונות: (סובייקטיבית) הים לפעמים קר, לפעמים רדוד, לפעמים מלוכלך, לפעמים בוצי. עם שני חופים, האחד אינו מתאים לשחייה רגועה (גלים), השני מסתכל על חלק הנמל התעשייתי של מאהה עם מכליות ותעשיות עישון. נראה שאתה בגן עדן, אבל עם חלונות על הכביש. להסתובב יחף ברחבי אתר הנופש לא יעבוד, הכל מגולגל לאספלט. חוף עם סלעים ושברי קליפות.
הנקודה השנייה היא איכות השירות במסעדה הראשית. המלצרים מנסים, אך ככל הנראה אין להם מספיק ידיים להגיש במהירות משקאות ולנקות שולחנות לאורחים הבאים. צוות מעולה, עובדים קשה, משתדלים מאוד לעשות הכל בצורה הטובה ביותר, ועושים את זה טוב: אוכל, ספורט, מסיבות – הכל ברמה הגבוהה ביותר.
והשלישית. לדעתי, וגם קטנונית … זו המהירות העצובה של האינטרנט ואז הצעה לרכוש גישה פרימיום במהירות מוגברת. 

פרטי המלון

Club Med Seychelles
מלון 5 כוכבים

כתובת:

Sainte Anne Island Sainte Anne, Victoria, Mahé Sainte Anne

טלפון:

+248 4 399 600

אהבת? דרג!

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בסיישל ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בסיישל מתחילה כאן