חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

4 ימים באי פראלין

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בסיישל ללא עלות השאירו פרטים👇

אני מסכמת עכשיו 4 ימים בפראלין. היינו במלון l’archipel – הוא נפלא. וילות בודדות, חדר מאד גדול, המלון על גבעונת ולכן יש נוף נפלא. שירות מצוין, נקי, רק תשבחות. הזמנו רק לינה וארוחת בוקר אבל מתוך 4 לילות אכלנו 3 במלון. האוכל מצוין, השרות נהדר והמחיר ממש סטנדרטי של מסעדות. המלון מבודד בחלק הדרומי של cote d’or.

החוף שלו גם כן נחמד.

ביום הראשון טיילנו ברגל לאורך החוף עד החלק הצפוני של החוף, ביום השני לקחנו נהג בחור בשם קני שהומלץ כאן. היה מצוין, לקחנו טיול של 5 שעות, עלה 60 יורו, לא חושבת שיש מה לעשות ב 8 שעות. קני נהדר, אשלח פרטים. גם הסיע אותנו מהשדה וחזרה.

ביום השלישי לקחנו סירה פרטית רק לנו ללה דיג (רבע שעה מפראלין), הטיול כלל הסעה מהמלון לסירה וחזרה, עצירה במקום נפלא לשנירקול, ציוד שנירקול אם אין, שיט ללה דיג, אופניים בלה דיג. אנחנו קבענו שעת היציאה ושעת החזרה. היה נהדר. הדבר היחיד שעליו אני לא ממליצה : מסעדת פירוגי בפראלין. הומלצה כאן , וגם קני המליץ – אבל האוכל במלון עדיף. כללית כדאי לאכול בסיישל בעיקר דגים, יותר זול כאן מבשר, טרי, ומצוין. עוד המלצה : מסעדה נהדרת שהומלצה כאן בלה דיג : chez jules. זה בצד השני של האי , אבל נוסעים באופנים. יופי של מקום, אוכל מצוין, אוירה נחמדה. מחר נוסעים למאהה.

אהבת? דרג!

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בסיישל ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בסיישל מתחילה כאן

error: התוכן מוגן !!